league ko
match tip
  %
  1 X 2
 
u/o 2.5
cs
ft
TR1 12:30
Анталияспор (13) - Карабукспор (9)
1
52 32 16
2.00 2.00 3.50 3.60
77 u/o 23
1.86   1.90
CS 1-0 0-0
res. 1-0
BG1 13:00
Нефтохимик Бургас (6) - Монтана
1
72 17 5
1.70 1.70 3.50 4.40
59 u/o 41
1.64   2.12
CS 2-0 1-0
res. 2-0
SP1 14:00
Сп. Хихон - Атл.Мадрид (2)
1
46 24 26
6.75 6.75 4.20 1.53
46 u/o 54
1.89   1.95
CS 1-1 1-0
res. 1-4
GE2 14:00
Гройтер Фюрт (1) - Дюселдорф (13)
1
43 28 28
2.28 2.28 3.25 3.20
59 u/o 41
1.63   2.20
CS 1-1 1-0
res. 1-0
GE2 14:00
Бохум (11) - Wurzburger Kickers
 
0 0 0
  2.25 3.20 3.30
0 u/o 0
1.63   2.20
CS  
res.  
RO1 14:00
FC Voluntari - Gaz Metan Medias (8)
X2
27 23 45
1.45 2.65 3.20 2.65
39 u/o 61
1.56   2.35
CS 1-1 1-2
res. 1-0
BG1 15:00
Пирин (14) - Левски София (10)
 
30 21 41
  4.40 3.60 1.65
29 u/o 71
1.58   2.23
CS 1-2 1-1
res. 1-0
TR1 15:00
Истанбул ББ - Газиантепспор (12)
1
67 13 7
1.40 1.40 4.50 8.00
35 u/o 65
2.05   1.73
CS 2-0 3-0
res. 0-0
GR1 15:00
Атромитос (15) - Ксанти (11)
X2
33 34 33
1.55 2.30 3.00 3.20
77 u/o 23
1.33   3.15
CS 0-0 1-0
res.  
IT2 16:00
Бари (15) - Тернана (17)
1
56 26 16
1.70 1.70 3.40 5.50
63 u/o 37
1.72   2.07
CS 1-0 2-0
res. 3-1
IT2 16:00
Карпи (12) - Бреша (10)
1
47 35 18
1.61 1.61 3.55 6.25
81 u/o 19
1.69   2.10
CS 1-0 0-0
res. 2-1
IT2 16:00
Читадела (18) - Авелино (3)
1
61 22 13
1.85 1.85 3.30 4.55
54 u/o 46
1.71   2.08
CS 1-0 2-0
res. 1-3
IT2 16:00
Перуджа - Виртус Ентела
1
47 26 25
1.90 1.90 3.20 4.50
54 u/o 46
1.61   2.25
CS 1-0 1-1
res. 0-0
IT2 16:00
Про Верчели - Benevento
1X
39 29 31
1.45 2.80 3.00 2.70
63 u/o 37
1.66   2.15
CS 1-1 1-0
res. 0-1
IT2 16:00
Салернатина - Чезена (8)
1
43 25 29
2.35 2.35 2.95 3.35
50 u/o 50
1.56   2.35
CS 1-1 1-0
res. 1-1
IT2 16:00
Специя (13) - Трапани (9)
X2
33 25 39
1.97 1.80 3.20 5.10
46 u/o 54
1.54   2.40
CS 1-1 0-1
res. 2-2
IT2 16:00
Виченца - Асколи
X2
24 34 42
1.77 2.00 3.10 4.15
77 u/o 23
1.62   2.23
CS 0-0 0-1
res. 1-1
FR2 16:00
Брест (16) - Льо Авър (12)
1
56 26 16
2.14 2.14 3.10 3.50
63 u/o 37
1.61   2.23
CS 1-0 2-0
res. 2-0
GE1 16:30
Дортмунд (1) - Волфсбург (8)
1X
39 27 32
1.08 1.41 4.60 8.00
54 u/o 46
2.50   1.53
CS 1-1 1-0
res. 3-0
GE1 16:30
Айнтрахт Фр. (18) - Инглощад 04
1
59 24 15
2.08 2.08 3.00 4.10
59 u/o 41
1.48   2.67
CS 1-0 2-0
res. 0-2
GE1 16:30
Херта Берлин (6) - Байерн М. (3)
X2
33 22 39
1.08 8.00 4.25 1.45
32 u/o 68
1.90   1.90
CS 1-1 1-2
res. 1-1
GE1 16:30
Хофенхайм (7) - Дармщат 98
1
66 16 9
1.39 1.39 4.70 8.50
42 u/o 58
2.32   1.61
CS 2-0 1-0
res. 2-0
GE1 16:30
Майнц 05 (4) - Вердер Бремен (5)
1
45 23 27
1.97 1.97 3.55 3.80
39 u/o 61
2.28   1.64
CS 1-1 2-1
res. 0-2
CZ1 16:30
Словацко (11) - Яблонец (3)
X2
35 28 35
1.43 2.65 3.00 2.75
59 u/o 41
1.73   2.02
CS 1-1 1-0
res. 0-0
CZ1 16:30
Теплице (14) - Брно (10)
X2
28 28 43
1.92 1.80 3.30 4.60
59 u/o 41
1.73   2.02
CS 0-1 1-1
res. 1-1
PL1 16:30
Korona Kielce (13) - Wisla Plock
1
59 21 15
2.35 2.35 3.00 3.30
46 u/o 54
1.63   2.20
CS 1-0 2-0
res. 4-2
DN1 17:00
Силкеборг - Хорсенс
1
48 19 22
2.18 2.18 3.30 3.40
26 u/o 74
1.77   2.06
CS 2-1 1-1
res. 1-0
SCP 17:00
Селтик (1) - Мъдъруел (3)
1
43 28 28
1.07 1.07 10.50 27.00
59 u/o 41
4.00   1.25
CS 1-1 1-0
res. 2-0
SCP 17:00
Хартс (12) - Инвърнес (4)
1
47 31 21
1.60 1.60 4.00 5.20
72 u/o 28
2.10   1.73
CS 1-0 0-0
res.  
SCP 17:00
Патрик Т. (11) - Хамилтън
1X
41 39 21
1.20 1.80 3.60 4.40
85 u/o 15
1.71   2.14
CS 0-0 1-0
res. 2-0
SCP 17:00
Рос Каунти (10) - Ст Джонстън (6)
1
60 26 12
2.80 2.80 3.35 2.45
68 u/o 32
1.79   2.02
CS 1-0 2-0
res. 1-2
EGC 17:00
Барнзли (23) - Брайтън (7)
X2
33 22 39
1.29 3.60 3.40 2.08
32 u/o 68
1.85   1.95
CS 1-1 1-2
res. 0-2
EGC 17:00
Бирмингам (18) - К.П.Р. (3)
X2
33 34 33
1.60 2.38 3.25 3.15
77 u/o 23
1.69   2.16
CS 0-0 1-0
res. 1-4
EGC 17:00
Бъртън Албиън - Норич
X2
18 35 47
1.31 3.55 3.30 2.16
81 u/o 19
1.80   2.00
CS 0-1 0-0
res. 2-1
EGC 17:00
Кардиф - Ротердам
1
70 24 4
1.54 1.54 4.25 6.10
77 u/o 23
2.07   1.75
CS 1-0 2-0
res. 5-0
EGC 17:00
Испуич (8) - Лийдс (11)
X2
30 24 43
1.36 3.15 3.10 2.43
42 u/o 58
1.58   2.38
CS 1-1 1-2
res. 1-1
EGC 17:00
Нотингам (5) - Шефилд У. (17)
X2
31 29 39
1.36 3.20 3.25 2.33
63 u/o 37
1.75   2.07
CS 0-1 1-1
res. 1-2
EGC 17:00
Уигън (9) - Престън НЕ
X2
34 31 34
1.51 2.65 3.10 2.95
68 u/o 32
1.50   2.60
CS 0-1 0-0
res. 0-0
EG1 17:00
Брадфорд (13) - Болтън
X2
34 31 34
1.68 2.14 3.20 3.55
68 u/o 32
1.58   2.32
CS 0-1 0-0
res. 2-2
EG1 17:00
Честърфийлд - Бери
X2
23 28 47
1.53 2.43 3.45 2.75
63 u/o 37
2.10   1.69
CS 0-1 1-1
res. 1-2
EG1 17:00
Ковънтри (8) - Джилингам (12)
X2
24 34 42
1.54 2.43 3.30 2.90
77 u/o 23
1.74   2.04
CS 0-0 0-1
res. 2-1
EG1 17:00
МК Донс (11) - Флийтууд
1
45 23 27
2.12 2.12 3.25 3.45
39 u/o 61
1.63   2.20
CS 1-1 2-1
res. 0-1
EG1 17:00
Порт Вейл (10) - Бристол Р.
1X
43 30 26
1.78 3.55 3.55 1.98
68 u/o 32
1.88   1.88
CS 1-0 0-0
res. 1-1
EG1 17:00
Рочдейл - Чарлтън
1
55 21 18
2.23 2.23 3.25 3.30
42 u/o 58
1.66   2.15
CS 2-1 2-0
res. 3-3
EG1 17:00
Шефилд Юн. (22) - Скънторп
1
50 20 22
1.53 1.53 4.00 6.10
32 u/o 68
1.98   1.77
CS 2-1 1-1
res. 1-1
EG1 17:00
Шросбъри (23) - Уимбълдън
1
63 37 0
2.70 2.70 3.15 2.60
92 u/o 8
1.66   2.15
CS 1-0 0-0
res. 2-1
EG1 17:00
Саутенд - Норхямптън
1
51 19 20
1.83 1.83 3.70 4.00
29 u/o 71
1.98   1.77
CS 2-1 1-1
res. 2-2
EG1 17:00
Суиндън (9) - Олдъм (15)
1X
38 45 16
1.40 2.48 3.20 2.90
92 u/o 8
1.55   2.38
CS 0-0 1-0
res. 0-0
EG1 17:00
Уолсоу (7) - Питърбъро (6)
1
43 24 30
2.55 2.55 3.25 2.70
42 u/o 58
1.98   1.77
CS 1-1 2-1
res. 2-0
EG2 17:00
Акрингтън Стенли (23) - Колчестър
X2
31 29 39
1.60 2.28 3.35 3.05
63 u/o 37
1.88   1.88
CS 0-1 1-1
res. 2-1
EG2 17:00
Барнет - Портсмут (18)
X2
28 28 43
1.17 4.70 3.45 1.78
59 u/o 41
1.66   2.15
CS 0-1 1-1
res. 1-1
EG2 17:00
Блякпул - Крю А.
1
57 32 11
1.74 1.74 3.70 4.60
81 u/o 19
1.90   1.85
CS 1-0 0-0
res. 2-2
EG2 17:00
Кембридж Юнайтед - Нюпорт (7)
1
54 24 18
1.98 1.98 3.45 3.65
54 u/o 46
1.63   2.20
CS 1-0 2-0
res. 3-2
EG2 17:00
Челтнъм (14) - Йоувил
1X
39 29 31
1.36 2.38 3.15 3.05
63 u/o 37
1.61   2.25
CS 1-1 1-0
res. 2-0
EG2 17:00
Кроули Таун - Моркамб (9)
1
49 23 23
2.08 2.08 3.45 3.35
42 u/o 58
1.93   1.82
CS 1-1 2-1
res. 1-3
EG2 17:00
Донкастър - Лутън
1
55 21 18
2.08 2.08 3.35 3.45
42 u/o 58
1.77   1.98
CS 2-1 2-0
res. 1-1
EG2 17:00
Екзитър (13) - Стивънидж
1
53 15 15
1.79 1.79 3.55 4.50
21 u/o 79
1.93   1.82
CS 2-1 3-1
res. 1-1
EG2 17:00
Гримзби - Мансфийлд (15)
X2
23 28 47
1.34 3.15 3.05 2.38
63 u/o 37
1.58   2.32
CS 0-1 1-1
res. 3-0
EG2 17:00
Хартлипул (16) - Плимут (11)
X2
34 31 34
1.25 3.75 3.55 1.93
68 u/o 32
1.77   1.98
CS 0-1 0-0
res. 1-1
EG2 17:00
Лейтън О. - Нотс Каунти
1
47 31 21
2.85 2.85 3.20 2.48
72 u/o 28
1.77   1.98
CS 1-0 0-0
res. 2-3
EG2 17:00
Уикъмб (20) - Карлайл
X2
33 25 39
1.54 2.43 3.30 2.90
46 u/o 54
1.74   2.04
CS 1-1 0-1
res. 1-2
AU1 17:00
Щурм Грац (4) - Аустрия Виена (1)
X2
23 23 49
1.76 2.00 3.30 3.75
42 u/o 58
1.82   1.93
CS 1-1 1-2
res. 0-4
SP2 17:00
Мурсия (3) - Валядолид
1
53 20 19
2.70 2.70 3.00 2.80
35 u/o 65
1.48   2.55
CS 2-1 1-1
res.  
SP1 17:15
Реал Мадрид (3) - Еспаньол (8)
1
62 12 7
1.18 1.18 7.25 18.00
26 u/o 74
2.95   1.42
CS 2-0 3-0
res. 2-0
GR1 17:15
Пас Янина (7) - Керкира Корфу
X2
18 35 47
2.10 1.65 3.30 5.75
81 u/o 19
1.48   2.55
CS 0-1 0-0
res. 1-0
CZ1 17:30
Славия Прага (9) - Vysocina Jihlava (8)
1
65 25 8
1.25 1.25 5.75 10.00
72 u/o 28
2.30   1.57
CS 1-0 2-0
res. 2-0
BG1 17:30
Локомотив Горна - Ботев Пловдив (4)
 
0 0 0
  2.15 3.20 3.10
0 u/o 0
1.71   2.00
CS  
res.  
FR1 18:00
Марсилия (5) - Рен (15)
1
66 16 9
1.75 1.75 3.55 5.10
42 u/o 58
1.75   2.08
CS 2-0 1-0
res. 2-0
TR1 18:00
Ризеспор (15) - Галатасарай (2)
X2
21 31 47
1.27 3.50 3.50 2.00
72 u/o 28
2.06   1.73
CS 0-1 0-0
res. 1-1
PR1 18:00
Чавес - Ароука
X2
29 25 43
1.64 2.18 3.15 3.40
50 u/o 50
1.54   2.40
CS 1-1 0-1
res. 2-0
PR1 18:00
Морейрензе (15) - Ещорил Прая (5)
1
60 26 12
2.12 2.12 3.05 3.70
68 u/o 32
1.54   2.40
CS 1-0 2-0
res. 1-1
HE1 18:45
Лузен (2) - Thun (7)
1
59 17 13
1.72 1.72 4.00 4.50
32 u/o 68
2.30   1.58
CS 2-0 2-1
res. 1-1
BL1 19:00
Мехелен (11) - Локерен (5)
X2
36 24 36
1.84 1.96 3.40 4.00
42 u/o 58
1.75   2.08
CS 1-1 2-1
res. 3-0
IT1 19:00
Аталанта (15) - Кротоне
1
66 21 9
1.28 1.28 5.30 12.00
59 u/o 41
2.07   1.75
CS 1-0 2-0
res. 1-0
PL1 19:00
Сласк (11) - Висла Краков (4)
X2
25 26 47
1.47 2.55 3.15 2.75
54 u/o 46
1.78   1.98
CS 0-1 1-1
res. 1-0
SP2 19:00
Химнастик - Нумансия (12)
2
19 29 52
3.15 2.43 3.00 3.15
68 u/o 32
1.48   2.55
CS 0-1 0-0
res. 2-0
SP2 19:00
Леванте - Кордоба (4)
1X
38 32 29
1.11 1.58 3.70 6.10
72 u/o 28
1.69   2.10
CS 0-0 1-0
res. 3-1
SP2 19:00
Тенерифе (20) - Алмерия
1
70 24 4
1.88 1.88 3.30 4.30
77 u/o 23
1.53   2.43
CS 1-0 2-0
res. 1-0
GE1 19:30
Хамбургер (12) - Фрайбург (16)
X2
33 25 39
1.85 1.96 3.30 4.20
46 u/o 54
1.82   1.98
CS 1-1 0-1
res. 2-2
SP1 19:30
Ла Коруня - Алавес
1
51 21 21
2.10 2.10 3.25 3.90
39 u/o 61
1.54   2.55
CS 2-1 1-1
res. 0-1
NT1 19:30
Твенте (5) - Хееренвеен (8)
2
15 24 59
3.30 2.14 3.60 3.30
59 u/o 41
2.23   1.67
CS 0-1 0-2
res. 1-0
AU1 19:30
Матерсбург (8) - Wolfsberger AC
X2
32 27 39
1.55 2.35 3.20 3.00
54 u/o 46
1.65   2.18
CS 1-1 0-1
res. 2-1
AU1 19:30
Рапид Виена (3) - Adm/Modling (7)
X2
34 31 34
2.61 1.45 4.25 6.75
68 u/o 32
2.08   1.71
CS 0-1 0-0
res. 0-0
AU1 19:30
Алтах - St. Polten
1
58 18 14
1.57 1.57 3.85 5.65
35 u/o 65
1.85   1.90
CS 2-0 2-1
res. 1-2
GR1 19:30
Астерас Триполис (6) - Панатинайкос (10)
1
56 26 16
3.50 3.50 3.00 2.20
63 u/o 37
1.52   2.40
CS 1-0 2-0
res. 0-5
CZ1 19:45
Пилзен (2) - Прибрам (12)
1
67 15 8
1.15 1.15 7.00 16.00
39 u/o 61
2.85   1.40
CS 2-0 3-0
res. 1-0
RO1 20:00
Univ. Craiova - Стяуа (3)
1
57 22 16
2.85 2.85 2.95 2.60
50 u/o 50
1.53   2.43
CS 1-0 2-0
res.  
PR1 20:15
Feirense - Боависта
2
21 26 51
3.00 2.60 2.90 3.00
59 u/o 41
1.44   2.70
CS 0-1 1-1
res. 0-1
NT1 20:45
Хераклес (12) - Екселсиор
1
57 22 16
2.04 2.04 3.65 3.50
50 u/o 50
2.10   1.73
CS 1-0 2-0
res. 4-0
NT1 20:45
ПСВ Айндховен (3) - НЕК Ниймеген (9)
1
64 20 11
1.11 1.11 9.00 24.00
50 u/o 50
3.00   1.39
CS 2-0 1-0
res. 3-1
BL1 21:00
Eupen - Кортрийк (7)
1
43 28 28
1.69 1.69 3.95 4.80
59 u/o 41
2.16   1.71
CS 1-1 1-0
res.  
BL1 21:00
Мускрон - Ваасланд-Беверен (15)
1
45 40 14
1.92 1.92 3.35 4.30
89 u/o 11
1.70   2.18
CS 0-0 1-0
res. 1-2
FR1 21:00
Анже - Нанси
1
47 35 18
2.04 2.04 3.20 4.00
81 u/o 19
1.48   2.65
CS 1-0 0-0
res. 1-0
FR1 21:00
Каен - Лил (3)
1
61 22 13
2.55 2.55 3.10 3.00
54 u/o 46
1.61   2.32
CS 1-0 2-0
res. 0-1
FR1 21:00
Лориен (10) - Ница (13)
1
46 24 26
2.65 2.65 3.30 2.70
46 u/o 54
1.86   1.94
CS 1-1 1-0
res. 0-1
FR1 21:00
Метц - Нант (8)
1
54 24 18
3.25 3.25 3.05 2.40
54 u/o 46
1.56   2.43
CS 1-0 2-0
res. 1-1
HE1 21:00
Йънг Бойс (1) - St.Gallen (5)
1
53 10 8
1.42 1.42 4.85 6.50
16 u/o 84
2.85   1.40
CS 3-1 4-1
res. 2-2
SP2 21:00
Хирона (13) - Майорка (10)
1
63 16 10
1.75 1.75 3.35 5.25
35 u/o 65
1.58   2.30
CS 2-0 3-0
res. 1-0
BL1 21:30
Золте-Варегем (4) - Сент Трюиден
1
52 32 16
1.60 1.60 3.95 5.75
77 u/o 23
1.91   1.91
CS 1-0 0-0
res. 4-1
PL1 21:30
Пияст Гливице (12) - Лех Познан (9)
X2
25 20 46
1.14 5.20 3.55 1.69
29 u/o 71
1.93   1.82
CS 1-2 1-1
res. 0-3
IT1 21:45
Емполи - Лацио (12)
2
22 24 50
1.70 5.40 3.55 1.70
50 u/o 50
1.86   1.94
CS 0-1 1-1
res. 1-2
SP1 21:45
Севиля (10) - Ейбар
 
30 21 41
  1.55 4.40 6.00
29 u/o 71
2.33   1.63
CS 1-2 1-1
res. 2-0
NT1 21:45
Утрехт (6) - Цволе (13)
1X
39 25 33
1.17 1.69 3.85 5.00
46 u/o 54
2.30   1.63
CS 1-1 1-0
res. 3-1
PR1 22:30
Сп. Лисабон (7) - Рио Аве (8)
1
55 21 18
1.32 1.32 4.90 9.50
42 u/o 58
2.04   1.73
CS 2-1 2-0
res. 1-0

Прогнозиране

Най-често прогнозите за футбол се правят за изхода на срещата в редовното време ( 90 минути). Методът, който използваме тук е базиран на разпределението на Поасон ( Poasson distribution ). На базата на последните няколко срещи на отборите определяме вероятността колко гола ще вкара всеки от отборите. След това, чрез метода тестваме всички възможни резултати до 5 гола. 1-0,2-0 .. 5-5.

Точният резултат с най-голям процент е посочен в полето cs (точен резултат).